Meist

Tervitused!

Meie oleme EKA moeosakonna tudengid Mariliis ja Kärolin, kes otsustasid ühel heal karantiini päeval teha omale ägedad maskid. Kuna tänaseks on selgeks saanud, et isetehtud maski on parem kanda kui mitte midagi, siis otustasime teiega enda maske jagada.

Meie usume mustritesse ja värvidesse ning sellesse, et mõneks ajaks (kui mitte juba praegu) saab maskist meie igapäevane kaitsev aksessuaar. Selleks puhuks oleme me kokkupannud 1 päeva ja 1 nädala kaitsemaski kombod. Kõik kaitsemaskid on valmistatud kahekordsest tihedast puuvillakangast, mis on 60C masinpestavad ja korduvkasutatavad. Tegu on onesize maskiga, mis sobib nii meestele kui naistele. Mask on kummiga, mis ulatub kõrvade taha.

Mainime siinkohal ära, et meie maskid ei ole sertifitseeritud, vaid on õmmeldud ja disainitud vastavalt Tarbijakaitse ja Tehnilise järelevalve ameti ettekirjutustele, kuidas ja mida kasutada isetehtud kaitsemaski loomisel.

Miks just maskikombod?
Kuna ühe kaitsemaski kandmine võiks jääda 2-3 tunni piiresse, siis ühe maskiga tervet päeva veeta ei tohi. 

Meie kangad on enne maski õmblust läbipestud ja enne kaitsemaski väljasaatmist desifintseeritud. E-pood on tulekul, seniks kirjuta meile e-mail või instagramis otse sõnumitesse.

Mariliis & Kärolin